Katılımcı

Katılımcının Avantajları

Fuar süresince katılımcılar ile birebir iletişime geçen profesyonel alıcıları yakından tanıma fırsatı bulurken, iş ağınızı geliştirme avantajı elde edin. Ziyaretçilerinize ürünlerinizi birinci elden tanıtırken, sektörünüze dair yeni trendleri öğrenin ve pazar payınızı artırın.

Katılımcı Olmanın Etkisi

Sektörel birçok konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Hem yurtiçi piyasaları yakalayıp hem de yeni ihracat fırsatları edinebilirsiniz. Sahip olduğunuz müşteri ilişkilerini güçlendirebilirsiniz. Rekabetin yoğun olduğu ticari ortamlarda vizyonunuzu en net şekilde ortaya koyun. Bu sizi rakiplerinizden ayıracak en önemli unsurlardan biridir.

Katılımcı Olduktan Sonra

Sektörel fuara katılan her firma, markasını binlerce insanın karşısına çıkarmaktadır. Böylesine geniş bir kitleye markanız bütünüyle hazır olmalıdır. Sistemli bir çalışmayla fuar ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmek mümkün olabilir.

Halkla İlişkiler Çözümleri

Sektörle ilgili medya alanında temas kurulması ve basın bültenlerinin hazırlanması gibi konuları ekibimiz sizler için hazırlamaktadır.

nEXT-Nobel Veri Yönetim Sistemi

Nobel Expo, yeni nesil veri yönetim sistemi neXt ile inovatif fuarcılığın kullanabildiği tüm dijital imkânları paydaşlarının ve hizmet verdiği sektörlerin hizmetine sunuyor. NeXt’in sağladığı imkânlar ile fuar katılımcı ve ziyaretçileri fuar süresince kişiselleştirilmiş fuar deneyimi konseptini keşfedecek.

NRS-Nobel Referans Sistemi

NRS ile fuar katılımcılarımıza belirli sayıda verilecek olan referans kodları ile NRS’ye kayıt olacak sektör temsilcilerine fuar süresince ayrıcalıklı bir müşteri deneyimi yaşatılacak. NRS Algoritması, organik bir sektörel ekosistem için oluşturulan Kuluçka Merkezi’nin temelini oluşturacak.

Kişiselleştirilmiş Fuar Deneyimi

Nobel Expo’nun Türk Fuarcılığı’na getirdiği en öznel yenilik olan Kişiselleştirilmiş Fuar Deneyimi, neXt Veri Yönetim Sistemi, Konvansiyonel ve Dijital Medya Kanalları, ZMOT, PHY-gital, ve O2O konseptlerini kullanarak sürdürülebilir ve verimlilik odaklı organizasyon yaklaşımı ile her paydaşımızın kendi ihtiyaçlarına yönelik öznel fuar tecrübeleri ile fuarı tamamlamalarını sağlıyor.

Dijital Kuluçka Merkezi

NRS Kod sahipleri ile oluşturulan Dijital Kuluçka Merkezi, sektör temsilcilerine yalnızca bir fuar deneyimi değil, 365 güne yayılan ayrıcalıklı bir dijital deneyim dünyası yaşatacak.

Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin

aşağıdaki butona tıklayarak iletişim sayfamıza gidebilir, bize ulaşabilirsiniz…