BÜYÜK ANADOLU FUARLARI İÇİN İMZALAR ATILDI!

Fuarcılık sektörüne çok hızlı bir giriş yapan Nobel Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. son bir yılda İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirdiği 6 uluslararası fuarın ardından rotayı Kayseri’ye çevirdi

Fuarcılık sektörüne çok hızlı bir giriş yapan Nobel Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. son bir yılda İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirdiği 6 uluslararası fuarın ardından rotayı Kayseri’ye çevirdi. Anadolu’da bulunan uluslararası nitelikteki tek fuar alanı olan Kayseri OSB Fuar ve Kongre Merkezi ile 3 yıllık bir anlaşma yapan şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Çelik uluslararası fuar organizasyonlarının yanı sıra alan işletmeciliği konusunda da istekli olduklarını belirtti.

Anadolu’da gerçekleştirecekleri fuarlar için ilk adımı Kayseri’de attıklarını söyleyen Çelik “Türkiye’de mobilyanın merkezi olan Kayseri’de mobilya ile başlayarak pek çok sektörde uluslararası fuarlar düzenleyeceğiz. İstanbul ve İzmir’in haricinde bu yıl yurt dışında yalnızca Katar Doha’da bir fuar organizasyonumuz var. Fakat 2023 yılında Türkiye’de fuar yaptığımız makine, ayakkabı, mobilya ve teknoloji gibi farklı sektörlerdeki pek çok fuarı dünyanın farklı ülkelerinde de gerçekleştiriyor olacağız” dedi.

İmza töreninde konuşan Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu ise Nobel Expo gibi güçlü ve donanımlı uluslararası bir şirketle anlaşma yaptıklarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kayseri’yi pek çok alanda fuar merkezi yapacak önemli bir adım attıklarını belirtti. “Bu konuda Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Bey’in gıyabında tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” diyen İmamoğu ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Nobel Expo yönetimi ve çalışanları ile toplu fotoğraf çektirdi.

diğer Haberler İçin

aşağıdaki butona tıklayarak haberler sayfamıza gidebilir, bütün içeriklerimize ulaşabilirsiniz…